Rozpoczęcie pracy zawodowej w firmie TABEMAX to najlepszy wybór.

Jeżeli szukasz wyzwań w firmie, która dynamicznie się rozwija, to chętnie poznamy Cię osobiście.

Mamy jasne pomysły na to, dokąd chcemy iść jako firma. Ludzie tworzą największą wartość, a współpracownik, z odpowiednimi kwalifikacjami we właściwym czasie i miejscu będą tworzyć sukces firmy. Jesteśmy przekonani , że sukces naszych pracowników przekłada się na dobre wyniki firmy.

Chcemy z nowymi pracownikami zawierać udane, wieloletnie partnerstwa, a nie tylko stosunek pracy. Aby partnerstwo się rozwijało, obie strony potrzebują wzajemnego zrozumienia swoich oczekiwań i potrzeb.

Firma TABEMAX S.J. specjalizująca się w produkcji podzespołów elektronicznych i elektrotechnicznych – jedna z wiodących firm w Polsce z branży EMS poszukuje kandydata na stanowisko:

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracowników na stanowiska:

Technik informatyk

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie informatyczne pracowników firmy stacjonarnie i zdalnie poprzez diagnozę i naprawę zgłaszanych usterek i awarii.
  • Utrzymanie i monitorowanie istniejącej infrastruktury pod względem możliwych zagrożeń i wdrażania nowych rozwiązań.
  • Konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania niezbędnego do pracy dla nowych i obecnych pracowników.
  • Aktualizacja systemów dokumentujących wprowadzane zmiany.

Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows.
  • Obsługa techniczna komputerów PC, sprzętu sieciowego i innych urządzeń biurowych.
  • Gotowość do samodzielnej pracy i wyszukiwania rozwiązań, odpowiedzialność, dobre planowanie i organizacja własnej pracy.
  • Znajomość podstawowych pojęć z sieci komputerowych LAN/WAN/VPN
  • Umiejętność skutecznego diagnozowania i rozwiązywania problemów w infrastrukturze.
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie i cierpliwość szczególnie do mniej technicznych pracowników ????

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie
  • wsparcie wdrożeniowe
  • przyjazną atmosferę

CV prosimy przesyłać na adres mailowy ewa.jecka@tabemax.com.pl