Firma TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki jest rodzinną, prywatną firmą produkcyjną, działającą od 1991 r. w branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Firma jest dostawcą pełnego spektrum usług produkcyjnych w zakresie montażu podzespołów i wyrobów gotowych dla przemysłu elektronicznego, telekomunikacyjnego, motoryzacyjnego, medycznego i maszynowego w oparciu o nowoczesne linie produkcyjne.

Specjalizujemy się w produkcji:

 • zasilaczy sieciowych i ładowarek,
 • przełączników i złączy,
 • pulpitów sterowniczych dla przemysłu maszynowego i medycznego,
 • wiązek kablowych,
 • dławików i filtrów
 • montażu płytek drukowanych ( THT i SMD)

Ciągłe inwestowanie w najnowocześniejszy park maszynowy i technologie umożliwia naszej firmie podążanie za trendami rynkowymi i realizację najtrudniejszych zadań produkcyjnych stawianych przez zleceniodawców.

 • 1991
  Rejestracja firmy Tabemaxw Urzędzie Miejskim w Bydgoszczy (14.02.1991 r.)

 • 2001
  Rozbudowa zakładu o dalsze hale produkcyjne, magazynowe, pomieszczenia biurowe i socjalne.

 • 2009
  Wdrożenie nowoczesnych technik produkcyjnych w zakresie montażu powierzchniowego

 • 2019
  Rozbudowa firmy o dalsze powierzchnie produkcyjne, hala o pow. 1000 m2

 • 2022
  Przystąpienie nowego wspólnika do firmy – ml&s Personalservice GmbH. , Greifswald Niemcy

 • 2023
  Budowa nowego zakładu produkcyjnego o łącznej powierzchni 4500 m²


W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie produkcji podzespołów elektronicznych. Potrafimy szybko zareagować na zmieniające się potrzeby rynku. Naszą dewizą jest, aby na rynek trafiały wyroby jak najlepszej jakości oraz spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Podstawowym celem naszych działań w obszarze zarządzania jakością jest osiągnięcie jak największej satysfakcji klienta dzięki doskonałej jakości produktu i absolutnej niezawodności dostaw.

To co nas wyróżnia, to doświadczenie w realizowaniu krótkich i długich serii produkcyjnych, jak również krótkie terminy realizacji zleceń.

Dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni lat możliwy był dzięki zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej, logistycznej i produkcyjnej.Doświadczona kadra inżynierów i specjalistów zapewnia wsparcie technologiczne oraz wykonawstwo zleceń wg najwyższych standardów.Spółka świadczy usługi montażu ręcznego, półautomatycznego oraz automatycznego. Wykwalifikowana kadra, posiadająca odpowiednią wiedzę popartą szkoleniami zagranicznymi i krajowymi organizowanymi przez jednostki zewnętrzne, pozwala firmie realizować produkcję z powierzonych materiałów i technologii, jak również stosować własne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne. Produkujemy wyroby w oparciu o własne zakupy materiałów, dostarczanych przez kwalifikowanych dostawców. We wszystkich działach (logistyki, handlowym, technologicznym, produkcyjnym oraz w kontroli jakości) zatrudniamy osoby biegle władające językami obcymi (niemieckim, angielskim, francuskim), co pozwala firmie na szybkie reagowanie i rozwiązywanie problemów bieżącej współpracy z klientami zagranicznymi. Młody, pełen pomysłów, dynamiczny i zaangażowany zespół jest odpowiedzialny za realizację powierzonych przez naszych partnerów zadań począwszy od etapu projektu do dostarczenia wyrobu gotowego. Kreatywne myślenie połączone ze zrozumieniem potrzeb klienta dają gwarancję sukcesu i jego zadowolenie. Posiadamy wiedzę oraz możliwości technologiczne, które wykorzystujemy aby stawić czoła nowym wyzwaniom w takich obszarach jak jakość, terminowość, logistyka i innowacje.

Własna baza transportowa pozwala na terminowe realizowanie zadań logistycznych ( just-in-time ). Na życzenie klienta jesteśmy w stanie w ciągu 48 h własnym transportem dostarczyć towar na terenie Europy. Magazyny wysokiego składowania, w których utrzymywana jest stała temperatura oraz wilgotność powietrza, pozwalają przechowywać zarówno detale jak i wyroby gotowe w odpowiednich warunkach.

Tabemax w obiektywie

Raised Image
Raised Image
Raised Image
Raised Image
Raised Image